ترکیه آنتالیا

جاذبه هاي گردشگري

- علی مجیدی 99.07.09

آنتاليا يکي از نام آشناترين شهرهاي خارجي براي گردش...

آنتاليا يکي از نام آشناترين شهرهاي خارجي براي گردشگران و خارج بروهاي ايراني است. اين شهر يکي از شهرهاي مهم گردشگري در ترکيه به شمار مي آيد و هر سال گردشگران بسياري را جذب زيبايي هاي خود مي کند. شهر ساحلي آنتاليا در امتداد کوههاي توروس با پوشش گياهي درخت کاج قرار دارد. کوه هاي توروس به سمت دريا امتداد پيدا کرده و خط ساحلي نامنظمي از صخر ه هاي سنگي و خليج هاي کوچک بکر را ايجاد کرده است.

شرايط آب و هوايی

- علی مجیدی 99.07.09

هواي آنتاليا در طول سال تغيير چنداني نمي‌کند، بيشت...

هواي آنتاليا در طول سال تغيير چنداني نمي‌کند، بيشتر روزها گرم و شرجي است. زمستان‌ها کمي خنک‌تر مي‌شود و چند روزي باران مي‌بارد. بهترين وقت سفر به آن‌جا، از اوايل فروردين تا اواخر آبان است که مي‌شود در دريا شنا کرد. آنتاليا براي کساني که علاقه مند به ورزش هايي مثل موج سواري، اسکي روي آب، قايقراني، کوهنوردي و ورزش هايي از اين دست هستند فرصت خوبي است چون 10 ماه از سال مي توانند در اين شهر به اين ورزش ها بپردازند . موقعيت آب و هوايي آنتاليا جان مي دهد براي حمام آفتاب گرفتن و از زيبايي هاي ساحل لذت بردن. اصلا آنتاليا شهر دريا و ساحل است .

پارک آبي آکوالند

- علی مجیدی 99.07.09

آکوالند Aqualand اين مجموعه يکي از زيباترين مراکز ...

آکوالند Aqualand اين مجموعه يکي از زيباترين مراکز آبي تفريحي ترکيه ميباشد و در منطقه ساحلي کنياآلتي قرارگرفته است . دراين مکان شما و خانواده تان با بهره گيري از سرسره هاي مختلف و بازيهاي آبي متفاوت روز خوبي را سپري مي نماييد . در ميانه روز شما ميتوانيد به تماشاي برنامه شاد و زنده آکوالند بنشينيد که شامل موزيک و مسابقه هاي جالب ميباشد و شما هم ميتوانيد يکي از شرکت کنندگان اين برنامه باشيد . قابل ذکراست که در صورت تمايل ميتوانيد در ساعت معين به برنامه نمايش دلفينها در محوطه اي جدا بنشينيد . (دلفين لند).

مراکز خرید

- علی مجیدی 99.07.09

تراسیتی لوکس ترین مرکز خرید آنتالیا واقع در محله ی...

تراسیتی لوکس ترین مرکز خرید آنتالیا واقع در محله ی مجلل مسکونی فنر است. مغازه ها عمدتا'' دارای مارک ها و برندهای معتبر بین المللی هستند شامل: باربری، هوگو باس، گیزیا، گانت، لاکوست، ماسیمو دوتی، مارکس اند اسپنسر، ماکس مارا، نایک، پیر کاردین، تامی هیلفیگر، یو اس پولو و ویل بروکن و همچنین بسیاری از مارک های شناخته شده پیشرو در ترکیه مانند دریمد، زکی تریکو، سارار و پارک براوو در این مرکز تجاری لوکس شعبه دارند مرکز خرید ترا سیتی در ۴ طبقه ساخته شده که طبقه همکف آن به فروش لوازم خانگی و محصولات مرتبط با آنها اختصاص داده شده است. در دو طبقه بعدی این پاساژ فروشگاه های مختلف لباس وجود دارند. همچنین در طبقه چهارم فودکورت، سینما و فروشگاه مخصوص بچه ها تعبیه شده است. تراسیتی بزرگترین و کاملترین مرکز خرید شهر آنتالیا است