تور ویزای کانادا دانلود فایل تور

در مورد ویزا:
ویزا یک کلمه لاتین به معنی (برگه ای که دیده می شود) میباشد.
ویزا که معادل فارسی آن روادید است به معنی اجازه ورود به کشور مورد نظر است که در این ویزا فعالیت هایی که مسافر می تواند در آنجا انجام دهد مانند: تحصیل، گردشگری، کار و ... را مشخص می کند.
ویزا انواع مختلف دارد و هر کشور شرایط و مراحل خاص خود جهت صدور ویزا را دارا میباشد.
لیبل(Label) چیست؟
به برگه ای که اطلاعات ویزا یا روادید در آن است و به صورت الحاقی برروی صفحه پاسپورت نصب میشود، لیبل می گویند.
در بعضی از کشورها مانند ترکیه و گرجستان و ... شما نیازی به لیبل و ویزا ندارید و طبق قرارداد بین دو کشور شما می توانید به مدت محدود که از پیش تعیین شده است در آن کشور اقامت داشته باشید. مهر روی پاسپورت که در بدو ورود بر روی پاسپورت قرار میگیرد به منزله ویزای ورود میباشد.
ویزای بعضی از کشور ها برگه کاغذی و الکترونیکی است که اطلاعات ویزا در آن برگه نوشته شده است، مانند: دبی، آذربایجان و...
اما در بیشتر کشورها یک برگه در یکی از صفحات خالی پاسپورت شما چسبانده می شود که اطلاعات ویزا در آن برگه نوشته شده است که به آن ویزای لیبل می‌گویند.
شرکت خیام گشت با سابقه طولانی در امر ویزا بهترین و مطمئن ترین خدمات را برای شما به ارمغان می آورد.
در مورد ویزا مولتی کانادا:
این ویزا تایپ توریستی کانادا است و مسافر هر بار که وارد کشور کانادا می شود، حداکثر به مدت 6 ماه می تواند در آنجا اقامت داشته باشد.
اولین قدم برای ویزا کانادا تشخیص واجد شرایط ویزا بودن است که متقاضی وقت و پول خود را بیهوده هدر ندهد.
شرکت خیام گشت پس از ارزیابی های لازم تنها متقاضیان واجد شرایط ویزا باشند، را می پذیرد و از صفر تا صد ویزا شما را همراهی می کند. و به صورت 100% گارانتی با ضمانت عودت وجه در صورت عدم صدور ویزا اقدام به دریافت ویزای کانادا برای شما می‌نماید.
دومین قدم پس از واجد شرایط بودن آماده کردن مدارک مورد نیاز است، برای سفارت کانادا فقط ترجمه مدارک با مهر دارالترجمه رسمی لازم است و نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه نیست.
کارشناسان بخش ویزای ما مدارک شما را کنترل کرده و نسبت به نیاز و یا عدم نیاز ترجمه آن به شما مشاوره ارائه می‌نمایند.
پس از تایید وترجمه مدارک همچنین صدور دعوتنامه وقت سفارت تعیین شده و شما برای انگشت نگاری و ارائه مدارک باید به سفارت کانادا در کشورهای همجوار مراجعه نمائید.

پس از مثبت شدن جواب ویزا مسافر باید پاسپورت خود را برای سفارت ارسال کند تا لیبل ویزا در پاسپورت چسبانده شود.
از انجایی که سفارت کانادا در تهران تطعیل است و پاسپورت باید به یکی از کشور های همجوار ارسال شود، شما می توانید از سرویس پیکاپ استفاده کنید.
سرویس پیکاپ:
شرکت خیام گشت پاسپورت و نامه قبولی مسافر را دریافت و به سفارت تحویل میدهد و پس از یک هفته که پاسپورت آماده شد آن را مجدد دریافت و به مسافرین تحویل میدهد که به این سرویس پیکاپ ویزا میگویند.
جهت دریافت فرم مشخصات فردی ویزای کانادا به قسمت بالای صفحه (اطلاعات ضروری) مراجعه نمائید.

همین الان

تور خودتو بساز